12.05
niedziela
Głowno Gold Race
I
26.05
niedziela
Cisowianka Road Tour
II
25.08
niedziela
Wałbrzych Baranowski Tour
III
15.09
niedziela
Częstochowa Trek Race
IV
28-29.09
sob.-nie.
Skierniewice Road Race
V
Lista startowa i osób oczekujących
Road Tour

2019-08-25 - Wałbrzych Baranowski Tour

Lista startowa
Numer Zawodnik Kat. Drużyna Dystans
9 Baczewski Jerzy
Banasiak Sylwester GM30 Pro
101 Baranowski Dariusz Danielo REMO Głowno
Barański Mateusz GM30 OTR INTERKOL Pro
1791 Beda Karol atolbike.pl Puławy
Bobecki Paweł
411 Boszko Bartosz GM30 Pro
Budzyński Adam GM30 4 Pułk Przeciwlotniczy Pro
Bujalski Dawid MM20 ½Pro
Byczkowski Wacław MM65 KKZK klasykklodzki.com ½Pro
82 Czachor Piotr Isover MTB Team Lublin
Czerniejewski Marcin GM30 Rant Team Zielona Góra Pro
Czyż Łukasz GM40 Pro
73 Dąbkowski Dariusz LOVEBIKE.PL RACING TEAM WARSZAWA
Drobnikowski Marcin GM30 Huzar Bike Academy Pro
Drozdowicz Marek GM40 Pro
86 Falkowski Arkadiusz SkierVelo
60 Fiedurek Mateusz ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Frasuński Krzysztof NC+ SPORTS TEAM
Futyma Andrzej MM60 ½Pro
Główczyk Dariusz GM40 Pro
Gołąb Janusz GM40 Pro
Gołębiowski Tomasz MM50 ½Pro
52 Goździński Paweł Lesz`Go! Rogów Masters
Góral Robert GM40 Pro
21 Grabowski Paweł MCP Bike Team
Grabski Damian MM30 ½Pro
Greber Karol MM20 #NieBiegamBoLubie ½Pro
Grocki Michał GM30 Pro
Gromada Bartosz MM30 ½Pro
58 Grudziński Tomasz
Grzegorczyk Bartłomiej
Gustowski Franciszek
1 Halwa Pawel
Jabłoński Damian MM30 ½Pro
84 Jankowski Kamil Nasielsk Baszta Team
Jaroszczyk Łukasz NC+ SPORTS TEAM
1257 Jędrzejczuk Tomasz MM40 Cisowianka ½Pro
Jocher Jacek MM50 ½Pro
Jocher Katarzyna MK40 OTR interkol ½Pro
768 Judycki Maciej
Kalicki Łukasz MM30 TRENUJROWER.PL ½Pro
89 Kasprzak Marcin BIKE CLUB Janów Lubelski
Kawka Katarzyna MK30 ½Pro
Kazimierczak Mateusz SkierVelo
Kondziołka Artur
46 Kosiński Włodzimierz
467 Kowalczuk Wojciech
Kowalczyk Michał NC+ SPORTS TEAM
55 Kowalski Mariusz Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
12 Kozłowski Cezary PEK-MONT EKIPA MTB
53 Krajza Ireneusz T4B team
66 Krakowiak Piotr Retro Stork Team
Królikowski Kamil GM30 ROMET FACTORY TEAM Pro
85 Kruczek Kamil WARBUD - WARTO BUDOWAĆ
51 Krupski Tomasz KRUPSKY RACE TEAM
Krysiak Paweł MM30 ½Pro
Kuczmarz Rafał MM40 Szerszenie Trzebnica ½Pro
Kukier Mirosław
Kulba Andrzej GM40 Pro
68 Kurosad-Kurasiewicz Wojciech
Kwaśnicki Władysław GM30 Pro
Lelek Patryk GM20 Pro
Lenarcik Jędrzej SkierVelo
Lorenc Robert SkierVelo
Łuczyński Janusz MM50 ½Pro
Łuszczewski Cezary MM30 ½Pro
Maciaś Tomasz MM40 ELMAR Eska Team ½Pro
Makosz Dariusz
Makridis Maciej MM30 Cisowianka ½Pro
Michalski Rafał SkierVelo
Miela Damian GM30 STREFASPORTU.PL MW INVEST Pro
13 Napióra Alicja Hurtap
11 Napióra Wiktor Hurtap
Nieślańczyk Maciej MM40 GVT ½Pro
Nowak Katarzyna DRUŻYNA TVN
Nurek Mateusz Grupa Wirtualna Polska
54 Obel Marcin Qodeca Cycling Team
5030 Olesiejuk Aniela Warszawski Klub Kolarski
6 Olesiejuk Paweł
Orłowski Szymon MM30 ½Pro
Osiński Kamil NC+ SPORTS TEAM
Oskulski Robert MM40 ½Pro
Ostaszewski Jerzy NC+ SPORTS TEAM
2 Peciakowski Robert PEK-MONT EKIPA MTB
1877 Pietrzak Maciej DITTA-SERIA MTB TEAM
Pitala Waldemar MM40 ½Pro
Poli Leonardo Ciclismo Wrocław
74 Poluchowicz Artur Hurtap
Prekiel Bartosz Road-Racing.pl
14 Ruba Zbigniew NRF HEPU RACING
Sabok Bernard GM40 Pro
5399 Sanni Faris
61 Sawicka Aleksandra ABSOLUTEBIKES.PL TEAM
Sidorski Sławmir IT Kontrakt Bike Team
Skiba Grzegorz
88 Sobczuk Joanna Wodociągi Warszawskie
20 Sokolnicki Sławomir T4B team
Sorbian Tomasz STREFASPORTU.PL MW INVEST
Stankiewicz Bartłomiej SkierVelo
Szewczyk Mikołaj BodyiCoach Cycling Team
Szymański Krzysztof Huzar Bike Academy
Tessmer Dariusz MM50 ½Pro
Tomaszewski Robert GM50 Pro
Torbus Henryk MM70 Tama Polska ½Pro
Torbus Przemysław MM40 Tama Polska ½Pro
Walczak Tomasz MM30 ½Pro
83 Wichrowski Maciej
Wierzyk Piotr GM30 Pro
Woźniak Wojciech
Wyka Andrzej Fit
77 Zalewski Robert BokserskAutoserwis Bike Team
2003 Zamana Cezary Zamana Group
87 Zaród Łukasz GO Sport Scrapper Team
90 Zielkowski Marcin
Zliczewski Tomasz NC+ SPORTS TEAM
żarnwiecc Tadeusz MM50 ½Pro
 
Lista oczekujących (brak opłaty)
Numer Zawodnik Kat. Drużyna
Barałkiewicz Daniel
Baran Tomek
Bedyński Łukasz JAK Salamandra Jawor
Biedrawa Tomasz
Bińczak Michał
Burdyszek Rafał
Cembala Paweł
Drzymala Konrad GSTEAM.PL
Duszak Marcin
Kaczmarowski Łukasz
Klepacki Piotr
Kocik Artur
Kowalski Tomasz Bike Center Ataksport Świdnica
Kozak Artur BSK MIÓD KOZACKI
Król Szymon Mega rowery Bielawa
Krzeszewski Mateusz
Lindner Daniel GILICKIBIKE TEAM
585 Łaździn Arkadiusz IFON KolarzKlub
Markiewicz Michał
Mazur Michał
Mizia Robert
Molski Sylwester Sklep Rowerowy Bike Finger Wałbrzych
Mroczek Łukasz
Mroczek Tomasz
Orzeł Dominik Bike-System Racing Team
Pałka Grzegorz
Rojek Kazimierz VERGE Eska Team
StaŃczyk PrzemysŁaw
Szyc Mariusz KTNSZ HELLENA
Wojtecki Adam