V
Aktualności
25.08.2019 - Wałbrzych Baranowski Tour   |

Podczas Wałbrzych Baranowski Tour do zdobycia będą vouchery na zakup kół szosowych Falcon.

24 sierpnia, na dzień przed Wałbrzych Baranowski Tour, zapraszamy Was na "Kolarskie spotkanie mistrzów" z udziałem Dariusza Baranowskiego i Cezarego Zamany.

Na kolarzy startujących w Wałbrzych Baranowski Tour czeka 30% zniżki na nocleg w Aqua-Zdroju.

Zaplanowany na 25 sierpnia wyścig Wałbrzych Baranowski Tour otrzymał honorowy patronat prezydenta Wałbrzycha, dra Romana Szełemeja.

15.09.2019 - Częstochowa Trek Race   |

W niedzielę 11 sierpnia wybierzcie się z nami na jurajską trasę, by przygotować się na wrześniowy wyścig w Mieście Świętej Wieży.

Zapiszcie się na wyścig i opłaćcie start do 10 sierpnia, a otrzymacie kolarską czapeczkę.

Jak najlepiej przygotować się do Wałbrzych Baranowski Tour? Wziąć udział w czerwcowym treningu z Cezarym Zamaną, Dariuszem Baranowskim oraz pozostałymi kolarskimi mistrzami.

Nasz partner i-Sport przygotował atrakcyjną promocję dla naszych zawodników.

26.05.2019 - Cisowianka Road Tour   |

Obejrzyjcie filmową migawkę, by przekonać się, jak wyglądała tegoroczna odsłona Cisowianka Road Tour.

Na Pro triumfował Oskar Pluciński, który 90 km przejechał z czasem 02:10:31.92. Tuż za nim wjechał Paweł Król z czasem 02:10:32.14. Trzecie miejsce zajął Marcin Kobiałka z czasem 02:10:32.49. .

Zwycięzcą na dystansie ½Pro został Artur Kozak, który 47 km przejechał z czasem 01:03:33.52. Drugi wjechał Radosław Wasilewski z czasem 01:03:44.17. Trzecie miejsce zajął Przemysław Łoboda z czasem 01:03:44.96. Wśród kobiet najszybsza była Amelia Rusinek z czasem 01:06:31.96, za którą na metę kolejno wjechały: Magdalena Chmielewska z czasem 01:06:32.96 i Karolina Stachyra z czasem 01:08:54.30.

Wszystkim zawodnikom - bez względu na zajęte miejsce - gratulujemy, dziękujemy i do zobaczenia na następnej imprezie!

Napisał Bot Cezar, zasilany przez Cyklopedię
Jeśli chcesz, aby ten news wyglądał nieco inaczej - odświeź stronę :)

Kolejna nowość podczas Cisowianka Road Tour - Wasze zmagania będą transmitowane na naszym kanale YouTube!

Światła kamer, występy gwiazd, wielkie grillowanie - wyścig w Nałęczowie zapowiada się spektakularnie.

Wielkim finałem Cisowianka Road Tour będą koncerty Bajmu i Krzysztofa Cugowskiego.

Nasz kolarski partner firma Dadelo przywiezie na Cisowianka Road Tour atrakcyjne nagrody.

Firma AJ's ufundowała atrakcyjny zestaw nagród na Cisowianka Road Tour.

Trener i-Sport Artur Mielewczyk radzi, jak wzmocnić się przed naszymi zawodami.

Zdjęcia wybrane, wszystkie i spakowane. Autor: Zbyszek Kowalski
Kliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenieKliknij, aby zobaczyć powiększenie

Na dystansie Pro zwyciężył Michał Przybysz, który 100 km pokonał z czasem 02:21:01.35. Tuż za nim wjechał Adam Żuber z czasem 02:21:04.44. Trzecie miejsce zajął Daniel Packi z czasem 02:21:04.86. .

Na dystansie ½Pro zwyciężył Przemysław Zieliński, który 57 km pokonał z czasem 01:29:10.67. Tuż za nim wjechał Jacek Filipczak z czasem 01:29:10.77. Trzecie miejsce zajął Jędrzej Lenarcik z czasem 01:29:11.05. Wśród kobiet najszybsza była Milena Kowalska-Pura z czasem 01:37:19.37, za którą na metę kolejno wjechały: Malwina Pilarska z czasem 01:42:09.90 i Bogumiła Chęcińska z czasem 01:42:32.20.

Oto pięć wyścigów, od których w tym sezonie zakręci się Wam w głowie.

Jeden z najlepszych w świecie kolarskich masażystów opowie Wam o swojej pracy i odpowie na Wasze pytania.

12.05.2019 - Głowno Gold Race   |

Firma AJ's ufundowała atrakcyjny zestaw nagród na Głowno Gold Race.

Podczas Głowno Gold Race będzie można zdobyć voucher o wartości 1000 zł na zakup renomowanych, certyfikowanych przez UCI kół Falcon.

Partner wyścigu Głowno Gold Race, firma Dadelo ufundowała nagrody dla zwycięzców zawodów.